HBDH Milisleri: Suruç Şehidi Ali Can Vural’ın “Devrimci Ruhu” Hesap Sormaya Devam Edecek!

 Suruç Şehidi Ali Can Vural’ın “Devrimci Ruhu” Hesap Sormaya Devam Edecek!

Kamuoyuna

26 Temmuz 2019 günü İzmir Bornova Pınarbaşı bölgesinde bulunan Palet üretim ve depolama tesisi tarafımızca ateşe verilerek imha edilmiştir. Saatlerce süren söndürme müdahaleleri sonuç vermemiş, fabrika kül olmuştur.

Hedeflediğimiz fabrika, AKP – MHP faşist bloku destekçisi, sömürüden ve sömürgecilikten nemalanan sermaye sınıfına ait bir şahsa aittir. Yıllardır faşist düzene yaslanarak oluşturduğu 10 Milyon TL değerinde ki fabrikası birkaç saat içinde tarafımızca kül edilmiştir. Hiç şüphe duymasınlar ki, yaslandıkları katliamcı iktidarları da halkların birleşik mücadelesi sonucu kül olacaktır.

Bu eylemimizi; AKP-IŞİD ortaklığı ile organize edilen Suruç Katliamında ölümsüzleşenlere atfediyoruz. Deniz Gezmiş’in üzerinde sembolleşen yeşil parkeye parası yetmediği için, sadece fotoğraf çektirerek paylaşan, 19 yaşında ki Ali Can Vural’ın “devrimci ruhu” bu topraklarda hesap sormaya devam edecek.

Deniz Gezmişlerin, Mahir Çayanların, İbrahim Kaypakkayaların, Mazlum Doğanların, 14 Temmuz Direnişçilerinin, Kemal Pirlerin, “Selamını” getirmeye devam ediyoruz.

IŞİD’ çetelerini Rojava’da yok eden birleşik mücadelemiz, onun en büyük savaş ve katliam ortağı AKP’yi de sömürü düzenini de sarayını da kül edecektir.

Temmuz ayında ölümsüzleşen Ulaş Adalı’nın dediği gibi;

“Ant olsun ki, şart olsun ki hesap sorulmadık tek bir gün olmayacak”

Suruç Şehitleri Ölümsüzdür!

HBDH Milisleri