HBDH Agir Kop Milisleri: “İstanbul’da bir işbirlikçinin evine eylem düzenledik”

İstanbul’da bir işbirlikçinin evine eylem düzenledik

12 Şubat 2022 günü 21:30 sıralarında İstanbul Arnavutköy İmrahor Mahallesi’nde ikamet eden Yılmaz Babat’ın evine ses bombalı ve havaifişekli eylem düzenlendi. Yılmaz Babat polis güçlerine hizmet eden işbirlikçi ajan faaliyetler yürüten bir düşkündür. Bu unsurun ifadeleri ve yönlendirmeleri ile birçok yoldaşımız tutsak edilmiştir. Bu uyarımızı dikkate almaz, işbirlikçi faaliyetlerine son vererek devrimci güçlere sığınmaz ise daha ağır cezalandırılacaktır.

Tüm işbirlikçi, itirafçı-ajanları bir kez daha bu vesile ile uyarıyoruz. Yarına kalır yanınıza kalmaz. Faşizmin en ağır saldırıları altında işçilerin, emekçilerin, ezilen halkların özgürlüğü için hiçbir şahsi çıkar gözetmeden, her türlü bedeli ödeyen devrimcileri polise ihbar etmek, itirafçılık ile üzerlerine ifade vererek esir düşmelerine vesile olmak cezasız kalmaz. Faşizmden korkarak onun gücüne teslim olanlar o güvendiğiniz iktidar yıkılıyor. Ne kendini ne sizi koruyacak durumda değildir. Yol yakınken devrimci güçlere, birleşik mücadelemize sığınarak tüm halk düşmanı suçlarınızı açıklayın ve ajan faaliyetlere son verin.

Eylemimiz ile; 23. yılına giren uluslararası komploya karşı özgürlük mücadelesini büyütüyor, Sema’lardan Halit Orak’lara Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan etrafında ateşten çember olan “Güneşin Yoldaşlarını” selamlıyoruz. Devrimcilere ve halka dönük yapılan her türlü karşıt uygulama HBDH’ın duvarına çarpacaktır.

HBDH Agir Kop Milisleri