HBDH Ahmet Kesip Milisleri: Amed’de Uyuşturucu Tacirlerine Bombalı Eylem Düzenledik!

Amed’de Uyuşturucu Tacirlerine Bombalı Eylem Düzenledik!

3 Ağustos’un ilk saatlerinde, Amed/Kayapınar ilçesi Medya Mahallesi’nde uyuşturucu ve fuhuş çetesinin başı Hamza Baran’ın evi milislerimizin hedefi oldu. Parça tesirli bomba ile gerçekleştirilen saldırı eyleminde bu yoz unsur yaralanmış, birimlerimiz planlı bir şekilde eylem alanından çekilmişlerdir.

Hamza Baran eski bir korucudur ve şu anda bekçilik yapmaktadır. Böylesine yozlaşmış, çürümüş olması normaldir. Çünkü düşman tepeden tırnağa çürümüş, yoz, soysuzdur. Korucular, SADAT’çılar, bekçiler, polisler, ordu yetkilileri, MİT, hepsi tepeden tırnağa, boğazına kadar çürümüş cüruftan oluşmaktadır.

İşte bu düşman, kendi sömürü düzenini devam ettirebilmek adına, toplumun tüm çürümüş kesimlerini, ipten kazıktan kurtulmuşları kendi saflarında topluyor. Nerede uyuşturucu kaçakçısı, ajan, çete, cani varsa faşizmin saflarındadır.

Düşman, bu aşağılık cüruftan kendine özel ordular kuruyor. Bunlarla işçi ve emekçilere saldırıyor. Yoksul halkımızı bunlar eliyle batağa sürüklemek istiyor. Özellikle gençlerimizi zehirliyor, böylece onların özgürlük mücadelesi saflarına katılmasını engellemek istiyor.

15 Ağustos bir halkın küllerinden yeniden doğuşu, uyanışı, ayağa kalkışıdır. Düşman ise uyuşturucu ve fuhuş bataklıklarıyla, mafyacılıkla, baskı ve katliamlarla özgürlüğü uğruna savaşan halkımızı diri diri mezara gömmeye çalışmaktadır.

Gençlerimizi batağa sürüklemelerine izin vermeyeceğiz. Bu yüzden tüm bu yoz suç şebekeleri milislerimizin hedefleri arasındadır. Bütün “Hamza”lar devrimci öfkemizden paylarına düşenleri alacaklar.

Kahrolsun işbirlikçiler!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Ahmet Kesip Milisleri