HBDH Gülistan Akgöl Milislerinden Eylem

HBDH Gülistan Akgöl Milislerinden Sabotaj Eylemi

7 Temmuz 2022 günü, saat sabah 04.30 civarlarında HBDH Gülistan Akgöl (Dîdar Harun) Milisleri, İstanbul/Avcılar’da lüks yat ve teknelerin bulunduğu barınağa sabotaj eylemi gerçekleştirdi. Ambarlı bölgesinde bulunan iskele, milislerimiz tarafından hedeflendi ve 7 tekne ile yat tamamen imha oldu. Bir dizi hızlı bot da hasar gördü.

Hayat pahalılığına, açlığa, yoksulluğa, tacizlere ve AKP-MHP faşizminin her türden uygulamasına karşı ezilenler sokakta. İşçiler grevler örgütlüyor, kadınlar sokakları terk etmiyor, Kürt halkı iradesine sahip çıkıyor, Aleviler özgürlük semahına devam ediyor, doktorlar ve avukatlar şiddete-ölüme karşı sloganlarını yükseltiyor…

Bütün bu direniş dalgasının karşısında faşizmin kolluk kuvvetleri olanca gücüyle saldırıyor. Ezilenlerin sokaktaki mücadelesine yönelik saldırılarda, faşizmin en sadık kulu rolünü oynayan Hanifi Zengin isimli şahsı görüyoruz. Ve bu şahıs ile onun gibileri uyarıyoruz. Saldırılara, tacizlere, faşizme kulluk etmeye devam ederseniz bu yatların yanışı gibi kendi aracınızın, evinizin, mülkünüzün yanışını izlersiniz. Bir kez daha devam ederseniz bedelini daha ağır ödersiniz.

Bizler, 14 Temmuz Ölüm Orucu Direnişi’nin fedai ruhuyla geliyoruz. 14 Temmuz Ölüm Orucu Direnişi’nin fedai ruhuyla düşmanın ekonomik, siyasi ve askeri hedeflerini vurmaya devam edeceğiz.

14 Temmuz Ölüm Orucu Şehitlerine Selam Olsun!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Gülistan Akgöl Milisleri