HBDH Kemal Kurkut Milisleri: “İstanbul ve İzmir’de Newroz’u Kutladık!”

İstanbul ve İzmir’de Newroz’u Kutladık!

Newroz Coşkusu Her Yerde!

Eskiye başkaldırı, yeniyi muştulamadır Newroz! Zalimlerin saraylarını yakıp yıkma, halkların özgürlük ateşini harlamadır. Çağımızın modern Kawalarının kurtuluş nidalarıyla günümüz Dehaqlarının saraylarına hücum etmesidir.

İşte karşımızda bir başka Dehaq! Lafta değil, gerçekte bin bir odalı sarayda oturuyor. Her gün çocuklarımızın başını yiyip saltanat sürüyor!

İşte zalim Dehaq, onbinlerce insanımızı enkaz altında bırakıp öldürüyor soğukkanlılıkla.

Ve işte halkın bağrından binlerce yiğit Kawa çıkıyor. Bu zalim Dehaq’ın ve onun aşağılık adamlarının karşısına dikiliyor her yerde. Sarayını başına geçirmek için, zulmün saltanatını yerle bir etmek için en ağır bedeller ödemeye hazır, çağdaş Kawalar harekete geçiyor.

Fedai ruhla donanmış savaşçılar, milisler, devrimciler!.. Halkımızın bağrından çıkan günümüz Kawaları onlardır.

Milislerimiz, bu bilinçle Newroz ateşleri yaktılar İstanbul’da, İzmir’de.

HBDH Kemal Kurkut Milisleri, 18 Mart gecesi İstanbul/Başakşehir’de yakılan Newroz ateşi etrafında halaya durdu. Sloganlar atıldı, havai fişekler kullanıldı. Düşman kuvvetleri bölgeye yönelerek operasyon yapmak istedi. Milislerimiz gerekli önlemleri alarak bölgeden başarılı bir şekilde ayrıldılar.

Aynı gece İzmir’de de Newroz ateşi yaktı milislerimiz. Narlıdere yolunu trafiğe kapatarak sloganlarla Newrozu kutladılar.

Selam olsun zalim Dehaqlara meydan okuyan çağdaş Kawalara!

Newroz Piroz Be!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Kemal Kurkut Milisleri