HBDH Kemal Pir Milisleri: “Adana zindanında görevli işkenceci Emir Keleş’i cezalandırdık!”

Laz Kemal’in Selamı Her Yerde!

Devrimin kolektif hafızası asla unutmaz. Devrimcilere ve emekçi halklarımıza karşı suç işleyenler asla affedilmez!

Bütün işkencecilerin, cellatların, yoz, çürümüş işbirlikçilerin, faşistlerin, bütün halk düşmanlarının peşindeyiz, ensesindeyiz!

İşçi ve emekçilerin, halklarımızın yiğit evlatlarını zindanlara dolduran, onlara türlü baskı ve işkencelerle zulmeden tüm “devlet görevlileri” bilsin ki, gözümüz üzerinizde.

14 Temmuz Direnişi’nin önderlerinden “Laz Kemal’in selamı” sizi her an bulabilir. Tıpkı faşist Emir Keleş’i bulduğu gibi!

Emir Keleş, Adana zindanında görevli işkencecilerden biridir. Birimlerimiz onu uzun süredir takip etmekteydi. İstanbul/Silivri’de tatil yaptığı saptanan bu işkenceci faşist, 11 Temmuz günü HBDH Kemal Pir Milisleri tarafından cezalandırıldı. Milislerimiz, “Laz Kemal’in selamı var” diyerek işkenceci Emir Keleş’i cezalandırdı. Ağır yaralanan faşist zindancı, hastaneye kaldırıldı.

Bir kez daha ilan ediyoruz. Ölümsüzlerimizin feda ruhuyla kuşandık. Bu zulüm düzenini yıkana kadar durmayacağız. İşkenceci cellatlar, “Laz Kemal’in selamını” korkuyla bekleyin! Ne tatil beldelerinizde huzur bırakacağız ne işkencecilerin peşini bırakacağız.

Devrimin adaletine hesap vereceksiniz!

Şan Olsun 14 Temmuz Büyük Ölüm Orucu Direnişçilerine!

Laz Kemal’in Selamı Her Yerde!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Kemal Pir Milisleri