HBDH Mehmet Ayvalıtaş Milisleri: “Milislerimiz Her Yerde! AKP’li Çetelerin Kullandığı Spor Salonuna Eylem Düzenledik”

Milislerimiz Her Yerde! AKP’li Çetelerin Kullandığı Spor Salonuna Eylem Düzenledik

HBDH Mehmet Ayvalıtaş Milisleri, 25 Mayıs günü saat 14 civarında, İstanbul/Esenyurt’ta bir spor salonuna eylem düzenledi. AKP’li çeteler içerideyken spor salonuna ses bombası atıldı. AKP’li encümen üyeleri ve çeteler, milislerimize silahlarla karşılık verdi. Bunun üzerine milislerimiz ikinci bir bombayı attılar. Olayda bir çetenin yaralandığı belirlendi. Milislerimiz olay yerinden başarılı bir şekilde uzaklaştılar.

Söz konusu spor salonu, AKP’li encümenlerin her tür kirli işlerinin yürütüldüğü, ihale pazarlıklarının, uyuşturucu alışverişinin döndüğü bir mekandır. Her türden sosyal kurumu kendi menfaatleri için, pis ilişkileri için paravan olarak kullanmaktan çekinmiyor çürümüş iktidar sahipleri.

Ülkenin tüm değerlerini parça parça hiç ettiler, sattılar. Mafya jargonuyla memlekete çöktüler! Her türlü kirli işlerini en masum etiketler altında görüyorlar. Hiçbir kutsala, hiçbir toplumsal değere saygıları yok. Yalnızca kendi bencil çıkarları var onlar için.

Bugüne kadar bu uğurda her tür alçaklığı yaptılar. Ama artık hiçbirinin yanına kar kalmayacak yaptıkları! HBDH milisleri bu halk düşmanlarının ensesinde. Milislerimiz her yerde! Hiçbirinin peşini bırakmayacağız. İşledikleri suçların hesabını verecekler. Bu sebeple, Gezi Halk Ayaklanması sırasında katledilen yoldaşlarımızın adı olup faşizmin üstüne yağacağız. Faşizme, halklara karşı işlediği suçlar sebebiyle bedel ödeteceğiz. Bugün, Gezi’den intikam almak için insanları tutsak eden, Gezi Direnişi davasını ‘suçlular toplamı’ olarak göstermeye çalışan faşist iktidardan sorulmadık hesabımız kalmayacak!

Gezi Direnişi Onurdur! Sizler, onursuzluğunuzla bunu kirletemeyeceksiniz! Açtığınız davalarda, sokaklarda, meydanlarda, barikatlarda, her yerde sizleri yargılayacağız, hesap soracağız!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Mehmet Ayvalıtaş Milisleri