HBDH Milisleri: “İzmir’de Saygın Kol isimli faşistin evine sabotaj eylemi”

İzmir’de Saygın Kol isimli faşistin evine sabotaj eylemi

24 Kasım günü saat 22:00 sıralarında İzmir/Tire –Paşa Mahallesi’nde yaşayan faşist “Saygın Kol” isimli şahsın evine yönelik milis birimimizce sabotaj eylemi düzenlenmiştir. Yapılan eylem sonucu şahsa ait ev yakılarak kullanılamaz hale getirilmiştir. Güçlerimiz eylem sonucu güvenli bir şekilde üslenme noktalarına dönmüştür.

Bütün faşist çeteler, güçlerimizin denetimindedir. Saygın Kol isimli bu faşist unsurun yürüttüğü tüm faaliyetler son 6 aydır birimimizin takibinde ve gözetimindedir. Bu faşist unsurun AKP-MHP faşizminin diğer çetelerine açtığı ev bu neticede güçlerimizin hedefi olmuştur.

Deniz Poyraz’ı katledenler, Kürt halkına ve devrimcilere yönelik saldırıları planlayanlar, işçilerin ve emekçilerin patronlar karşısındaki mücadelesini baltalayanlar… hepsi bu faşist çeteler ve üyeleridir. AKP-MHP faşizminin çöküşünü durdurmak artık nafiledir. Bu faşist çetelerin kendi iktidarlarını kurtarmak adına ezilen bütün halklara karşı işledikleri suçlar yanlarına kalmayacaktır.

Faşist Erdoğan iktidarı en büyük ayakta kalma savaşını Kürt Özgürlük Hareketi’ne ve birleşik devrim güçlerine karşı yürütmektedir. Bugün bu savaşı dağlarda yürüten PKK 43. yılını kutlarken AKP-MHP faşizmi gerillalar karşısında diz çöküyor. PKK ne şehirlerde ne dağlarda bitmedi ama AKP-MHP faşizmi yıkılıyor, yolun sonuna geliyor. Bu anlamda bugün birleşik devrim mücadelemize güç veren ve bu mücadeleyi en ileri mevzilerde yürüten PKK’nin kuruluş yıl dönümünü bu eylemimizle selamlıyoruz.

HBDH Milisleri