HBDH Milislerinden Yed-i Emin Deposuna Sabotaj

HBDH Milislerinden Bursa’da Yed-i Emin Deposuna Sabotaj

Kamuoyuna;

“Faşist diktatör Erdoğan ve onun temsilcisi olduğu sistem her gün halkımızı sömürmekte ve kendilerine halkın emeği üzerinden bir yaşam sefası kurmaktadır. Halkın cebinden çaldıkları milyon dolarlar ile son olarak faşist saraya lüks araçlar alan iktidar, bu araçlar ile korunabileceğini sanıyor. Ancak faşist rejim ve Erdoğan hiçbir zaman halkımızın devrim milislerinden korunamayacaklar. Her gün onlara daha da yaklaşacağız ve halkın cebinden, sofrasından çaldıkları paraları rahat yemelerine ve sefa sürmelerine izin vermeyeceğiz.

Daha birkaç gün önce Ankara’da bir insanımız ‘açım, işsizim’ diyerek kendini yaktı. Bir ülke eğer bu aşamaya geldiyse o ülkede adalet ve demokrasiden söz edemezsiniz. Biz o insanın çığlığı oluyoruz. Halkımızın emekçilerin çığlığı oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz. Halkımızı sömürenlere karşı kesintisiz mücadelemiz sürecek. Bizleri bitiremeyecekler.

‌Buna göre 15 Eylül günü Bursa’da Yed-i Emin deposuna yönelik milislerimiz bir eylem gerçekleştirmiştir. Bu alanda emniyete ait yüzlerce araç bulunmakta ve bu araçların birçoğunun istihbarat ve diğer devlet kurumlarına tahsis edilip kullanıldığı tarafımızca tespit edilmiştir. Yapılan eylem sonucunda saatlerce patlamalar olmuş, onlarca araç kül olmuştur. Fakat havuz medyası her zamanki gibi gerçekleri gizlemiş ve yalan haberler servis ederek sıradan bir depo gibi göstermiştir.

Halkın emeğini sömürdüğünüz her an her yerde olacağız. HBDH Milisleri olarak mücadelemiz ve eylemlerimiz devam edecek, faşizmi döktüğü kanda boğacağız.

‌YAŞASIN BİRLEŞİK DEVRİM MÜCADELEMİZ!
KAHROLSUN EMEK VE HALK DÜŞMANLARI!
HBDH MİLİSLERİ”