HBDH Muzaffer Kandemir Milisleri: İstanbul’u faşizme ve zehir tacirlerine dar edeceğiz

 İstanbul’u faşizme ve zehir tacirlerine dar edeceğiz

7.01.2021 tarihinde, İstanbul’un farklı semtlerinde HBDH Muzaffer Kandemir İntikam Milislerimiz, önceden tespit ettikleri uyuşturucu çetelerinin satış noktası olarak kullandığı parklara giderek yürüyüş ve molotoflu eylem gerçekleştirdi. Milisler eylemde pankart açtı, duvar yazılamaları yaptı, hazırladıkları “Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız”, “Patriyarkayı Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız” pankartlarını astı ve halka çağrıda bulundu.

7 Ocak 2017 tarihinde Enternasyonal Özgürlük Taburu savaşçısı olarak ölümsüzleşen Muzaffer Kandemir (Doğan Kırefe)’in yıl dönümünde gerçekleştirdiğimiz bu eylemle Muzaffer Kandemir’in Sinop’tan Rojava’ya uzanan devrimci mücadelesini ve enternasyonal atılımını selamlıyoruz.

Bugün faşist devlete, polis çetelerine karşı her yerde öğrenciler, kadınlar, işçiler, ezilen halklar özgürlük mücadelesi yürütüyor. Bu faşist yapılanma yoksul ve emekçi mahallerde yaşayan öğrencilerin kapılarını kırarak operasyonlar düzenliyor, copla, işkenceyle tehdit ediyor. Uyuşturucu çetelerini gümrük kapılarından eliyle geçiriyor, destekliyor, mahalle gençliğini zehirliyor. Onların bu faşist düzenine karşı halkların birleşik devrim hareketi var. Ne mahallelerde ne meydanlarda ne de üniversite kampüslerinde faşizme geçit vermeyeceğiz, faşist çetelere karşı anladıkları dilden konuşacağız.

Bu mahallelerde, İstanbul’da devrimciler var. Muzaffer Kandemir’in de devrimci mücadeleyi örgütlediği bu sokakları, parkları uyuşturucu çetelerinden temizleyeceğiz, faşizmi ve çetelerini yok edeceğiz. Tüm halkımızı bu mücadelede yanımızda olmaya, mücadelemize katılmaya, faşizmi yıkmaya çağırıyoruz.

Faşizmi Yıkacağız, Muzaffer olacağız.

HBDH Muzaffer Kandemir İntikam Milisleri