KBDH Milisleri: “Faşist Ali Beybolat’a ait bilgisayar deposuna eylem düzenledik”

Faşist Ali Beybolat’a ait bilgisayar deposuna eylem düzenledik

3 Kasım 2021 günü Mersin Tarsus Ş. Mustafa Mah. Cengiz Topel Cad. Solmaz İşhanı’nda bulunan Alabey Tarım/Ali Beybolat’a ait bilgisayar deposuna sabotaj düzenlenmiştir. Sabotaj sonrası çıkan yangında tüm makinalar kullanılamaz hale gelmiştir. Ali Beybolat, bölgede faşist ve gerici örgütlenmelerde faaliyet yürüten bir şahıstır. Aynı zamanda çeşitli istihbarat çalışmaları yürütmektedir. Ezilen halklara karşı suç işleyen devlet terörüne hizmet eden her şahıs ve kurum gibi Ali Beybolat da bu suçlarından dolayı güçlerimizin hedefi olmuştur.

Yoksul tarım işçilerini sömürerek zenginleşen, devletin yerel kademeleri ile yakın ilişkiler sürdüren, ezilen halklar arasına Kürt düşmanlığı eken bu unsurlar yaslandıkları iktidarla birlikte yok olacaklardır.

AKP-MHP faşizmi her yerde çürüme içerisindedir. İnsan kaçakçılığından, uluslararası narko ticaretine, katliamlardan, cihadist çetelerle işbirliğine kadar bataklığa gömülmüş, tacizci-tecavüzcü, işçi – emekçilerin kanı ve emeği üzerinden zenginlikleri ile saray hayatları süren bu iktidar yıkılmaktadır.

Kadınların Birleşik Devrim Hareketi kesintisiz eylemleri ile faşizmin, erkek egemenliğin sonunu hazırlayan savaş gücüdür. Kadınların Birleşik Devrim Hareketi silahlanmış kadınların erkek iktidarını yıkacak mücadele örgütüdür. Erkek iktidarından adalet beklemeden, kendi adaletimizi inşa edelim. Tüm halklarımıza ve kadınlara çağrımız bu çürümüşlük karşısında cesurca ileri atılarak hesap soran mücadelemize güç vermeleridir. Bizden çaldıklarını geri almanın, zulüm iktidarlarını alt üst etmenin tüm koşulları olgunlaşmıştır.

Şimdi ileri daha ileri… Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

KBDH Milisleri