Şehit Nubar Ozanyan Tugay Komutanlığı: “Düşman Mevzilerini İmha Ettik!”

 Düşman Mevzilerini İmha Ettik!

Rojava Devrimine, Rojava Kadın Devrimine tahammül edemeyen, özgürlükler düşmanı faşist TC, Rojava topraklarına yönelik yoğun saldırılar gerçekleştiriyor.

Rojava’ya yönelik faşist TC’nin yoğun saldırılarına karşı Şehit Nubar Ozanyan Tugayı olarak Til Temir Askeri Meclisi’ne bağlı diğer askeri güçlerle birlikte bölgemizi savunmaya devam ediyor ve saldırılara karşı direnişi büyütüyoruz.

8 Aralık günü Til Temir Askeri Meclisi’ne bağlı diğer askeri güçlerle birlikte Til Temir sınır hattı savunması sırasında, çetelerin saldırılarını boşa çıkarmak ve sınır güvenliğini sağlamak için eylemler gerçekleştirdik.

Til Temir’in kuzey ve kuzeybatı yakasında bulunan köylerin karşı cephesinde bulunan çete noktaları, mevzileri ve ağır silah noktaları yoğun atış altına alındı. Düşman mevzilerini imha ettik.

Yaşadığımız toprakları savunmaya devam edeceğiz. Bizler, Şehit Nubar Ozanyan Tugayı olarak cephe hattı güvenliği konusunda gereken tedbirleri aldık. Mevzilerde güçlerimizin moralleri yüksek, misyonlarının farkındalar.

Faşizme ve her türden gericiliğe geçit vermeyeceğiz!

Şehit Nubar Ozanyan Tugay Komutanlığı