Enternasyonal Özgürlük Taburu: HER YER DİRENİŞ, HER DİRENİŞÇİ ENTERNASYONAL

HER YER DİRENİŞ, HER DİRENİŞÇİ ENTERNASYONAL

 

Tarihi kan ve zulümle yazılı olan faşist TC ordusu savaş çöplüğünde örgütlediği çetelerle Rojava topraklarını işgal etti. Soykırım ve talandan başka hiçbir rolü olmayan işgal ve savaş suçu işlemekten başka bir sorumluluğu olmayan TC ordusu işgalini kalıcılaştırmak ve genişletmek için zulüm ve yalan makinası gibi çalışıyor.

Mazlum Rojava halkını savaş uçakları ve imha edici ağır silahlarla sindirmek korkuyla köleleştirmek isteyenler şunu unutmamaktadırlar ki karşılarında özgürlük bilinci ve savaş kararlılığıyla donanmış direniş kahramanları var. Ve bu direniş türkülerine Kadın-Erkek enternasyonal savaşçılarda eşlik ediyor. Enternasyonalle daha güçlü çıkmaktadır özgürlük türküleri. Dünyanın esirlerini ancak enternasyonalle uyandırabiliriz.

Zulme karşı hıncı olanların örgütlendiği Enternasyonal Özgürlük Taburu barbar TC ve IŞİD çetelerine karşı bizleri kurtaracak olanların kendi silahlarımız olduğunun bilinciyle savaşıyorlar. İşgalci cellatları döktüğü kanda boğacak olanların direnişi ve kavgası sürüyor.

Enternasyonal Özgürlük Taburu TC işgaline karşı aktif direniştedir. Direniş mevzilerinde konumlanan enternasyonal savaşçıları direniş bayraklarını yükseklere kaldırarak özgürlük türkülerini kendi dillerinde söylüyorlar.

Nerede zulüm varsa orada direniş vardır. Direnişin en ön saflarında QSD savaşçılarıyla birlikte omuz omuza savaşan ENTERNASYONALLER vardır.

Zulme karşı hıncı olan dünyanın emekçilerini Enternasyonal Özgürlük Taburu saflarında birleşmeye ve savaşmaya çağırıyoruz. Bizleri kurtaracak olan özgürlük silahlarımıza sarılmaya davet ediyoruz.

 

KAHROLSUN SOYKIRIMCI İŞGALCİ TC ORDUSU ve IŞİD ÇETELERİ!

KAHROLSUN ABD, RUS EMPERYALİZMİ ve HER TÜRDEN GERİCİLİK!

DİRENİŞ KAZANACAK, DEVRİM YAŞAYACAKTIR!

 

Enternasyonal Özgürlük Taburu

1 Kasım 2019

Englısh: https://www.tkpml.com/international-freedom-battalion-everywhere-is-resistance-every-resister-is-an-international/