HBDH Atakan Mahir Milisleri: “Faşizmin temel ekonomik kurumlarından A101’e eylem düzenledik”

Faşizmin temel ekonomik kurumlarından A101’e eylem düzenledik

Milislerimiz, Kürdistan Halk Sivil Savunma Birlikleri’nin (YPS) başlatmış olduğu “Zafer Hamlesi”ni selamlamak için bombalı eylem yaptı!

HBDH Atakan Mahir Milisleri olarak, Adana-Seyhan, Barbaros Mahallesi’nde A101’e parça tesirli bombalı saldırı düzenledik. YPS’li yoldaşlarımızın başlatmış olduğu “Zafer Hamlesi”ne Türkiye’den ses vermek, destek olmak için, 11 Ağustos günü gece saat: 01 sıralarında, faşizmin temel ekonomik kurumlarından A101 markete yönelik bombalı eylem yaptık. Eylem henüz gerçekleştirilirken düşman kuvvetleri bölgeye geldi. Buna rağmen milislerimiz başarılı bir şekilde eylem alanından geri çekildi. Düşman yönelimi ve baskısına rağmen eylem planlarına devam eden milislerimiz, geri çekilirken AKP’li Özdemir ailesinin işyerine bombalı saldırı gerçekleştirdi.

Milislerimizin bu gözü pek tutumu karşısında düşman şaşkın ve çaresizdir!

Birleşik devrime olan inancımız ve güçlü bağlılığımız, zalim düşman karşısındaki en önemli moral üstünlüğümüzdür. Birleşik devrimin neferleri olarak, yiğit Kürt halkının sivil savunma güçlerinin faşist düşmana karşı başlatmış olduğu “Zafer Hamlesi”ni bütün gücümüzle destekliyoruz. Ortak düşmana vurulan darbelerin, bu vahşi düşmanı alt etmek için yegane yol olduğu gerçeğini biliyor, bu bilinçle kendi cephemizden YPS’li yoldaşlarımıza destek veriyoruz, ses ve soluk olmaya çalışıyoruz!

Yaşasın Devrimci Dayanışma!

Yaşasın Birleşik Devrim Mücadelemiz!

İleri, Daha İleri!

HBDH Atakan Mahir Milisleri