HBDH Mehmet Ali Kasırga Milisleri: “İşbirlikçi Ajan Faaliyetine İzin Vermeyeceğiz!”

İşbirlikçi Ajan Faaliyetine İzin Vermeyeceğiz!

Milislerimiz gençlerimizi ajan-muhbir tuzağına düşürmeye çalışan işbirlikçilere göz açtırmıyor!

HBDH Mehmet Ali Kasırga Milisleri, 10 Ağustos gecesi saat 03 sıralarında, Mersin/Akdeniz’de, gençleri para vaadiyle işbirlikçilik tuzağına düşürmeye çalışan Terzi Kerim’e karşı eylem gerçekleştirdi. Bu işbirlikçi faşist unsurun hem işyeri hem de ev olarak kullandığı bina, milislerimizin havai fişekli eyleminin hedefi oldu.

Emekçi halklarımızın geleceği, birleşik devrimin zaferine bağlı. Devrimin zaferi ise gençlerimizin mücadele saflarına kazanılmasına bağlıdır. Gençliği kazanan, geleceği kazanır. Düşman da bu gerçeği bildiği için gençliği çürütmek ve yozlaştırmak için tüm araçlarını seferber ediyor. Çürümüş ne kadar yoz unsur varsa, bizzat devlet korumasında, gençlerin çürütülmesi, ajanlaştırılması ve zehirlenmesi için kullanılıyor. Tüm bu çürümüş unsurlar, aynı zamanda bire bir ajan-muhbir faaliyeti yürütüyor. Milislerimiz bu bilinçle düşmanın yozlaştırma tezgahına darbeler vurmak için eylemler yapıyor.

İşbirlikçi-ajan faaliyeti yürütenlere göz açtırmayacağız! Bugün bu unsurları uyarıyoruz. Yarın imha edeceğiz! Gençlerimizin yozlaştırılmasına, çürütülmesine asla izin vermeyeceğiz!

Gençlik Gelecek, Gelecek Sosyalizm!

Gençler, HBDH Saflarında Örgütlenin!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Mehmet Ali Kasırga Milisleri