HBDH Erhan Doğan Milisleri’nden Sivil Faşistlere Eylem

 Sivil Faşistlere Eylem

Milislerimiz, 15 Ağustos Diriliş Hamlesini selamlamak için işbirlikçilere, sivil faşistlere, faşist iktidarın militanlarına vurmaya devam ediyor!

HBDH Erhan Doğan Milisleri, İstanbul/Gaziosmanpaşa’da faşist iktidarın beslemesi Fahrettin Dündar’a ait dükkana sabotaj eylemi gerçekleştirdi. İşyeri alevlere teslim oldu ve patlamalarla cam-çerçeve parçalanırken, milislerimiz havaya uyarı ateşi açarak planlı bir şekilde eylem alanından ayrıldılar.

8 Ağustos günü Karayolları Mahallesi’nde motosiklet tamirhanesi sahibi olan faşist işbirlikçi Fahrettin Dündar, milislerimizin hedefi oldu. Fahrettin Dündar, AKP Gençlik Kollarında görev alan, iktidarın militanı olarak aktif faaliyet yürüten bir faşisttir. Mitinglere insan taşıyan, eylemler organize eden, TSK için bağış kampanyaları düzenleyen, kendi gelirinin yarısını TSK’ya bağışlayan etkin bir dinci faşist militandır. Bu yüzden milislerimizin hedefi olmuştur.

Milislerimiz, Fahrettin Dündar şahsında tüm işbirlikçilere, faşist iktidarın beslemelerine net bir uyarı mesajı göndermiştir. Halkımıza düşmanlık ettiğiniz sürece ensenizdeyiz! Size aldığınız nefes kadar yakınız! Emekçi halklarımıza karşı işlediğiniz suçların hesabını mutlaka vereceksiniz!

Bu savaş haklıyla haksızın savaşıdır! Yoksulla zenginin savaşıdır. Bu savaşta haklı olanın-emekçi halkımızın yeri her zaman var. Yüreğinizi, inancınızı, iradenizi silah eyleyip faşizme karşı savaşa katılın!

Kahrolsun Faşizm!

Yaşasın Birleşik Devrim!

İleri, Daha İleri

HBDH Erhan Doğan Milisleri