HBDH Aydan Ezgi Şalcı Milisleri: “İstanbul’da, Tecavüzcü Uşşaki Tarikatı’nın Binasını Bombaladık!”

İstanbul’da, Tecavüzcü Uşşaki Tarikatı’nın Binasını Bombaladık!

Faşist devletin ve iktidarın temel dayanaklarından biri dinci gerici tarikatlardır. Tüm varlıkları talan, sömürü ve ranta dayalı olan bu yoz, çürümüş örgütlenmeler yığını, emekçi halklarımızın düzene biat etmesi için, bu cehenneme şükredip boyun eğmesi için dini bir silah olarak kullanıyorlar.

Her türlü sapkınlık bunlarda! Halklarımızın dini duyarlılıkla onlara emanet ettikleri çocuklarımıza tecavüz eden, gençlerimizi kötü yollara düşüren bunlardır! Bu ahlaksızlık yuvaları, iktidarın elinde emekçilere doğrultulmuş acımasız bir silahtır!

Kendileri büyük bir şatafatla, zevküsefa içinde yaşarken, yoksul halka şükür öğütleyen; tüm varlıkları kadın düşmanlığı olan, ayyuka çıkan cinsel sapkınlıklarının üzeri iktidar eliyle örtülmeye çalışılan bu gericilik yuvaları, milislerimizin meşru hedefleridir.

Aynı zamanda silahlı canilerin yetiştirildiği bu yerlerden birini İstanbul’da vurduk!

17 Temmuz gece yarısı, Beyoğlu/Hacıahmet Mahallesi/Atalay Sokak’ta bulunan sözde Kuran Kursu, milislerimiz tarafından bombalandı. Vakıf adı altında faaliyet yürüten çocuk tecavüzcüsü Uşşaki Tarikatı’na bağlı bina, milislerimiz tarafından parça tesirli bombayla hedef alındı. Saldırı sonucu binada hasar oluşurken, büyük bir panik yaşandı. Zırhlı araçlar eşliğinde polisler olay yerine geldi. Milislerimiz güvenli bir şekilde bölgeden ayrıldılar.

Bu gericilik yuvalarını yerle bir edeceğiz!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Aydan Ezgi Şalcı Milisleri