HBDH Aynur Ada Milisleri: “İstanbul’da bekçileri ölümle cezalandırdık”

İstanbul’da bekçileri ölümle cezalandırdık

Kızıl Kurşunlarımızın Hedefi Oldular!

11 Kasım 2022 günü saat 03:00 sıralarında İstanbul/Beylikdüzü/Gürpınar Mahallesi’nde yaya olarak devriye gezen faşizmin bekçilerini cezalandırdık. Silahlı eylemimizde bekçilerden ikisi kızıl kurşunlarımızın hedefi oldu, diğerleri kaçtı.

Kısasa Kısas…

Dün Adana’da, bugün İstanbul’da bekçilere yönelik gerçekleştirdiğimiz cezalandırma eylemlerinde verdiğimiz mesaj açıktır. Kısasa kısas… Kimyasala karşı mademki demokratik haklarını kullanan onbinlerce insana coplarla yanıt veriyorsunuz, “Araştırılsın” diyen doktorları linç ederek tutsak ediyorsunuz, o halde HBDH size anladığınız dilden yanıt verecektir.

Gerillaya yönelik gerçekleştirdiğiniz her kimyasal saldırıda, şehirlerde elini kollunu sallayarak gezen bekçilerinizi, polislerinizi, askerlerinizi ve faşizmin hizmetçilerini ölümle cezalandıracağız.

Türkiye ve Kürdistan’ın yurtsever, devrimci demokrat güçleri, ezilen halkları çağrımız sizedir. Gerilla onurdur! Faşizme karşı en açık savaşı onurluca sürdüren ve Kürdistan halklarının özgürlüğü, Türkiye işçi sınıfının kurtuluşu için fedakarca hayatlarını ortaya koyan gerillaya yönelik insanlık dışı saldırılara ve kimyasal silaha karşı sessiz kalma. Protesto etmek yetmez! Sokakları doldur, AKP-MHP binalarını kuşat, milis olarak faşist kurumları ateşe ver. Devrimci gençler; milislerimize ve gerillaya katıl. Faşizme karşı ileri daha ileri atıl.

HBDH Aynur Ada Milisleri