HBDH Bazo Yılmaz Milisleri: Faşizmi Yıkacağız!

 Faşizmi Yıkacağız!

Faşist iktidar destekçilerine saldırılarımız devam ediyor. Düşmanın salt siyasi-askeri hedeflerini değil, ekonomik kaynaklarını da hedef alıyoruz.

HBDH Bazo Yılmaz Milisleri, Mersin’in Tarsus ilçesinde bir geri dönüşüm tesisine sabotaj eylemi düzenledi. Yenice Mahallesi Cemal Gürsel Bulvarı’ndaki geri dönüşüm tesisi, dinci faşist iktidar destekçisi olduğu için sabotaj eylemimizin hedefi olmuştur. Çıkan yangın sonucu 50 tonluk geri dönüşüm malzemesi kullanılamaz hale gelirken, tesis büyük oranda kullanılamaz durumdadır.

Bir avuç sömürücü tekelin, hırsızın, çürümüş yoz unsurun, rüşvetçinin milyonlarca yoksul işçi ve emekçinin alınteri üzerinden zevk ve sefa sürdüğü bu düzen yıkılacak. Emekçi halklarımızın kanı ve canı üzerinde yükselen bu sömürü düzeni yerle bir edilecek. Bu soysuz asalaklar sürüsü kendi şatafatları devam etsin diye faşist iktidarı her yolla destekliyorlar. Biz de halkımızın bağrından çıkan fedai güçler olarak, bu düzenin tüm unsurlarına saldırılar düzenliyoruz. Onlara rahat, huzur vermiyoruz. Bu düzeni yıkana kadar da faşizmin tüm dayanaklarına saldırmaya devam edeceğiz.

Birleşik mücadelemizin ısrarı zaferi kazanmaktır. Zafer kazanma yolunda düşmana bedel ödeteceğiz. Bu nedenle hapishanelerde devrimcilere işkence eden, halkın devrimcilerinin cenazelerine saldıran, ölümsüzlerimizin tertemiz adlarını kirletmeye çalışan faşist iktidardan hesabı namlularımız soracak. Hesap vermekten kaçamayacaklar.

Bizde hesapları namlular sorar!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğümüzü Kazanacağız!

HBDH Bazo Yılmaz Milisleri