HBDH Çağlar Demiröz Milisleri: “Sancaktepe/Galericiler Sitesi’nde 16 Aracı İmha Ettik!”

Sancaktepe/Galericiler Sitesi’nde 16 Aracı İmha Ettik!

HBDH Çağlar Demiröz Milisleri, 16 Temmuz’da saat 17.00 sıralarında, İstanbul/Sancaktepe’de bulunan Galericiler Sitesi’nde özel bir yöntemle gerçekleştirdiği sabotaj eylemiyle 16 aracı tamamen imha etti ve pek çok araç da kullanılamaz hale geldi.

Bu eylemimizle, yoksulluğa ve açlığa mahkum edilmiş halklarımızı daha da çaresizliğe sürüklemek isteyen faşist AKP-MHP iktidarının destekçilerini hedefliyoruz. Faşist iktidarın eli-kolu olan, ona sonsuz destek, para ve çete aktaran yapıları, alanları bütün gücümüzle vuracağız. AKP-MHP faşist iktidarı insanları evsiz bırakan, aç bırakan, borç bataklığına sürükleyen bu tefeci-rantçı sistemin adıdır. Bu düzenden kurtuluş ancak topyekun sömürüyü ve ona bağlı yapıları devrimci eylemle yıkmaktan geçmektedir.

Dünyada olan herşeyi işçi ve emekçiler yaratıyor. Bu dünya emekçilerin hakkıdır. Bu dünya işçi sınıfının iktidarı için devrim ve sosyalizm mücadelesine ömrünü adayanların hakkıdır. Devrimcilerin ‘ölümsüzlük’ haberleriyle ağırlaşan günlerimiz, onların mücadele mirasları ile bizlere daha fazla savaşma azmi sağlamaktadır. Bu dünyadan Çağlar Demiröz yoldaşı uğurladık. Çağlar Demiröz yoldaş, enternasyonal bir devrimci olarak AKP-MHP faşizmine karşı her alanda ve cephede savaşarak onu yenmeyi hedefledi. Bizler HBDH Çağlar Demiröz Milisleri olarak onun mücadele azmini kendimize örnek alıyor ve birleşik devrimci savaşı büyüteceğimizin sözünü yineliyoruz!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Çağlar Demiröz Milisleri