HBDH Cumali Çorum Milisleri İzmir’de Elektrik Dağıtım Trafosunu Hedef Aldı

İzmir’de Elektrik Dağıtım Trafosunu Hedef Aldık

 

29 Ocak 2022 günü İzmir Bayraklı ilçesinde Polis Fethi Sekin parkında yer alan elektrik bölge dağıtım trafosuna yönelik gerçekleştirdiğimiz sabotaj eylemi ile trafo tümden imha edilmiştir. Bazı sosyal medya hesaplarında “park ataşe verildi, saldırganlar yakalandı” şeklinde yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Hedef alınan elektrik dağıtım trafosuna yönelik yapılan eylemde güçlerimizden hiç kimse sarayın polisi ya da bekçileri tarafından yakalanmamıştır.

Kürt Halkının Önderi Abdullah Öcalan’a yönelik geliştirilen 15 Şubat komplosu bugün görülmektedir ki başta Kürt halkı olmak üzere, Türkiye emekçi halklarına da yönelik bir saldırı konseptidir. Bu konsept yıllardır iktidarlar eliyle yürütülürken bugün AKP-MHP faşizmi tarafından devralınmıştır. Uluslararası bu saldırının bertaraf edilmesi için biz HBDH Milisleri olarak üzerimize düşen bütün tarihsel misyonları gerçekleştiriyoruz. Faşizmin bütün kurumları, onların bekçileri-polisleri, savaşa yasal ve yasadışı bütçe ayıran her unsurunu hedefliyoruz. “Güneşimizi Karartamazsınız” eylemleri ile fedai eylemler gerçekleştiren halklarımızın üstüne bir karanlık gibi çökenleri hedef alıyoruz.

Eylemimiz, 15 Şubat “Güneşimizi karartamazsınız” eylemlerinde canlarını ortaya koyarak özgürlüğü kuşanan şehitlerimiz anısına yapılmıştır.

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

İleri, Daha İleri…

HBDH Cumali Çorum Milisleri