HBDH Edessa Cejna Milisleri: MHP’li Bir Faşiste Ait Geri Dönüşüm Fabrikasını Ateşe Verdik

 MHP’li Bir Faşiste Ait Geri Dönüşüm Fabrikasını Ateşe Verdik

AKP-MHP faşizmi, Birleşik Devrim neferlerinden korkuyor. Bu yüzden en ağır saldırıları gerçekleştiriyor. Bizler bu saldırılar karşısında yılmadan ve kararlı bir biçimde devam ediyoruz.

Bu yolda bedel ödeyen ve ölümsüzleşen tüm yoldaşlarımızı saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Birleşik Devrim’in neferleri olarak faşizme her yerde ve her koşulda gereken cevabı veriyoruz. Gerek zindanlarda bedenlerini açlığa yatıran yoldaşlarımız, gerek dağlarda faşizme en ağır darbeleri indiren gerillalarımız, gerek şehirlerde faşizmin kabusu olan milislerimiz korkusuzca faşizmden hesap soruyor.

Bu kararlılıkla Kocaeli/Gebze’de harekete geçti milislerimiz. 1 Nisan günü saat 01.00 sularında MHP’li bir faşiste ait geri dönüşüm fabrikasını ateşe verdik. Eylemde iş yeri büyük hasar görürken milislerimiz soğuk kanlılıkla olay yerinden ayrılıp alanlarına çekildiler.

Bu eylemimizi başta Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan olmak üzere zindanlarda direnen tüm yoldaşlarımıza adıyoruz. Zindanlar yıkılana, İmralı tecrit ve imha sistemi yıkılana, Birleşik Devrimimiz zafere ulaşana kadar eylemlerimiz devam edecek!

Yaşasın Birleşik Devrimimiz!

Zindanları Yıkacağız!

İmralı Tecrit ve İmha Sistemini Parçalayacağız!

HBDH Edessa Cejna Milisleri