HBDH Mahsum Karaoğlan Milisleri: Faşistlere Ait Tekstil Fabrikasını Ateşe Verdik!

 Faşistlere Ait Tekstil Fabrikasını Ateşe Verdik!

Bir taraftan işçi ve emekçileri sömüren diğer yandan emekçi halklarımızı yoksullukla teslim almaya çalışan bu faşist düzen 25 seneden bu yana Kürt Halkı başta olmak üzere bölge halklarının kaderini doğrudan etkileyen İmralı Tecrit Sistemini gün be gün derinleştirerek topluma karşı başka bir savaş yürütmektedir.

Kürt halk önderi Abdullah Öcalan şahsında tecrit edilmek istenen halklarımızın özgürlük ve birlikte yaşam özlemleridir. Bugün dört parça Kürdistan’da yürütülen imha saldırıları ve halklarımızın içine sokulduğu savaş-yoksulluk sarmalı tecrit politikasının sonucu olarak kabul ediyoruz. Tecrit karşısında en büyük engel olan soykırımcı-faşist rejimi yerle bir edene kadar ekonomik kaynaklarını yok etmeye devam edeceğiz.

Tecritle birlikte Kürdistan’ın tüm parçalarına dönük geliştirdiği imha saldırılarının faturaları yine halkımıza kesilmektedir. Kendi saraylarında lüks hayatlarından ödün vermeyen faşist şeflik ve destekçisi burjuvazi halklarımızı yoksulluğa açlığa mahkum etmiştir.

Biliyoruz ki İmralı tecrit sistemi parçalanmadan, Kürt halk önderi Abdullah Öcalan’ın fiziki özgürlüğü sağlanmadan halklarımız özgür, adil ve birlikte bir yaşam inşa edemeyecektir. Zap, Metina ve Avaşin’de Özgürlük gerillasının askeri ve psikolojik olarak gerilettiği, yenilgiye uğrattığı faşizmi, bizlerde, bu savaşa çanak tutarak bu savaşı besleyen ve halklarımızı yoksulluğa ve çözümsüzlüğe sürükleyen burjuvaziyi bu eylemimizde olduğu gibi her alanda zaferi halklarımıza müjdeleyene dek vurmaya devam edeceğiz.

Yine bu vesile ile 25 yıldır halklarımızla beraber tecrit edilmek istenen Kürt halk önderi Abdullah Öcalan’ın 75 inci doğum yılını tüm halklarımıza kutluyoruz.

HBDH Mahsum Karaoğlan milisleri olarak, 29 Mart günü, İstanbul/Halkalı’da faşistlere ait tekstil fabrikasının deposunu özel yöntemler kullanarak ateşe verdik. Fabrika kullanılamaz hale gelirken büyük maddi hasar oluştu.

İmralı Tecrit ve İmha Sistemini Parçalayacağız!

Yaşasın Birleşik Devrimimiz!

HBDH Mahsum Karaoğlan Milisleri