HBDH Ethem Sarısülük Milisleri: “3 İlde Faşizme Eylem Gerçekleştirdik!”

3 İlde Faşizme Eylem Gerçekleştirdik!

Faşizmin anladığı tek dil, devrimci şiddettir. Emekçi halkların kitlesel devrimci şiddeti, örgütlü güçlerin devrimci zor eylemleridir faşist baskı cenderesini kıracak olan.

Her gün evlerimize baskınlar düzenleniyor. Emekçi halkımızın devrimci evlatları işkenceli gözaltılarla zindanlara atılıyor. Her köşe başında hazır kıta bekleyen polisler, gemi azıya almış bekçiler, sokaklarda dolaşan zırhlı araçlar, özel harekatçılar; hepsinin tek bir amacı var: halklarımızı korkutmak, sindirmek.

Buna izin vermeyeceğiz! Kentleri bir açık cezaevine, bir toplama kampına çevirmelerine göz yummayacağız! Size aldığınız nefes kadar yakınız. Her köşe başında milislerimizin, sizin karşınıza çıkacağı kaygısıyla titreyin!

Milislerimiz, faşist devletin işkenceci katiller sürüsünü her yerde adım adım izliyor. Hiç beklemedikleri yerde karşılarına çıkıyor. Onları en güvende hissettikleri yerde ve anda vuruyoruz!

*5 Haziran’da Van’da çıktık faşist canilerin karşısına. Evlere baskınlar düzenleyen özel harekat polisleri mahallelerimizde zırhlı araçlarla dolaşırken, milislerimizin molotoflu ve ses bombalı saldırılarına hedef oldu. Baskına giderlerken, kendilerini en güvende hissettikleri bir anda milislerimizin başarılı eylemi sonucu kısa süreli panik yaşadı faşist polis sürüsü. Milislerimiz başarılı bir şekilde eylem yerinden ayrıldılar.

*8 Haziran günü İstanbul’da, bu faşist düzenin lümpen bekçilerini vurduk! Arnavutköy’de, Anadolu Mahallesi’nde bir otoparkta bekleyen bekçiler, milislerimizin bombalı eylemiyle neye uğradıklarını şaşırdılar. Otoparktaki araçlarda maddi hasarlar meydana gelirken, bekçiler sağa sola kaçıştılar.

*12 Haziran’da bu kez Mersin’de vurduk düşmanı. Akdeniz Çilek Mahallesi’nde polislerin bekledikleri mevkiye pusu kuran milislerimiz, ekip otosuna ses bombalarıyla saldırdı. Polislerden yaralananlar oldu. Olay yerine ambulans geldi. Milislerimiz başarılı bir şekilde bölgeden ayrıldılar.

Faşist devlet saldırılarını yoğunlaştırdı. Ev baskınlarına, tutuklamalara hız verdi. Birleşik devrimin zafere kilitlenmiş savaşçıları olarak bizler de düşmana yönelik eylemlerimize hız verdik. Biz birleşik devrimin neferleriyiz, halkımızın fedaileriyiz. Emekçilere yönelik her saldırıya mutlaka ama mutlaka karşılık vereceğiz. Elinizi kolunuzu sallayarak halkımıza saldırmanıza göz yummadık, yummayacağız. Her gün daha da güçleniyoruz. Her gün daha güçlü darbeler vuracağız!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Ethem Sarısülük Milisleri