HBDH Ethem Sarısülük Milisleri: İstanbul’da Bekçi Cezalandırdık

İstanbul’da Bekçi Cezalandırdık

29 Mayıs 2021günü gece saatlerinde İstanbul Cebeci’de Karayolları, Esentepe ve Gazi Mahallerinde saray faşizminin bekçiliğini yapan şahıslardan biri takibe alınarak, uygun anda silahla vurularak cezalandırılmıştır.

Gezi Ayaklanması’nın sekizinci yıl dönümünde faşist blok tel tel dökülüyor. Mafya çete ilişkileri, uyuşturucu trafiği, cihadist çetelerle silah ticareti… Tüm bu suçların baş sorumlusu Erdoğan iktidarıdır. Şimdi bu çürümüş iktidarı yıkmanın tam zamanıdır. “Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!” şiarıyla başlattığımız hamlemizin ilk etabını 1 Mayıs’ta yakaladığımız öne çıkışla taçlandırdık. Artık hedef ilerisi… Daha ilerisi. Türkiye ve Kürdistan’da birleşik devrimin zamanıdır.

Bugün sarayın bekçiliğine soyunanlara sıktığımız kurşun, Ethem Sarısülük’e sıkılan kurşunun intikamıdır. Artık hesap sormanın zamanıdır.

Dağlarda direnen gerillalarımızla, şehirlerde milislerimizle, meydanlara çıkan emekçilerle sömürgeci ve sömürü düzenine son tekmeyi vurma zamanıdır. Vakit haziran vaktidir. Vakit Gezi’den ilerisinin vaktidir. Artık daha da ileri, en ileri gidilecek vakitteyiz. Bu çürümüşlüğü toprağın en derinine gömeceğiz! Bu devleti, bu çürümüş faşist zulüm düzenini yıkacağız, paramparça edeceğiz!

FAŞİZMİ YIKACAĞIZ, ÖZGÜRLÜĞÜ KAZANACAĞIZ!

İLERİ… DAHA İLERİ!..

HBDH Ethem Sarısülük Milisleri