HBDH Garibe Gezer Milisleri: AKP’li yönetici Mustafa Yıldıztekin’in aracını imha ettik

 AKP’li yönetici Mustafa Yıldıztekin’in aracını imha ettik

18.12.2021 tarihinde saat 01.00 sıralarında Kocaeli/Darıca ilçesi Fevzi Çakmak mahallesinde bulunan AKP’li Mustafa Yıldıztekin’e ait araç hedef alınmış, araç kullanılmaz hale gelmiştir.

2002 yılından beri AKP’de aktif görev yapan Mustafa Yıldıztekin, AKP adaylığı, il ve ilçe yöneticilikleri ile faşizme hizmet sunmuştur. Milis güçlerimizin takibe aldığı bu unsur arabası imha edilerek cezalandırılmıştır.

Bu eylemimiz bugün hapishanelerde hasta tutsaklara ilacını vermeyen, tecrit ve işkenceyi olağanlaştıran AKP-MHP faşist iktidarının hapishane müdürlerine, yöneticilerine, gardiyanlarına bir uyarıdır. Hapishanelerde yaşanan ölümler intihar değil faşist politikaların bir sonucu olan cinayetlerdir. Hiçbir devrimci tutsağın hesabı yanınıza kalmayacak, mutlaka hesabını soracağız.

Bu eylemimizle devrimci tutsakların yalnız olmadığını, onlara uzanan elleri teker teker kıracağımızı duyuruyoruz. Hapishane müdürleri, yöneticileri, gardiyanları HBDH Milislerinin hedefidir. Garibe Gezer başta olmak üzere tüm ölümsüzleşen devrimci tutsakların hesabını soracağız.

HBDH Garibe Gezer Milisleri