HBDH Hüseyin Arasan Milisleri: “Faşist İktidar Destekçisi Fabrikayı Ateşe Verdik!”

Faşist İktidar Destekçisi Fabrikayı Ateşe Verdik!

Katliamcı, işkenceci faşist devlet halkımıza, onun yiğit evlatlarına hain pusular kuruyor, suikastler düzenliyor. Son olarak daha birkaç gün önce, Süleymaniye’de, halkımızın yiğit evladı Hüseyin Arasan’ı hain bir saldırıyla katletti. Bu vahşi, katliamcı devlet yıkılmadan emekçi halklarımızın rahat bir nefes alması mümkün değildir. Bu nedenle, bu kapitalist sömürü düzeni ve faşist devleti, her alanda hedefimizdir.

Düzenin bütün askeri, siyasi, ekonomik kurumları, besleme çeteleri, faşist iktidar destekçileri, faşist tarikatları, ekonomik kaynakları… bir bütün olarak hepsi milislerimizin vuruş menzilindedir. Hiçbirine rahat huzur yok bundan böyle. Her an, her yerde karşılarına çıkabileceğimiz korkusuyla yaşayacaklar.

Bu bilinçle, İstanbul/İkitelli’de faşist iktidar destekçisi bir fabrikaya sabotaj eylemi düzenledik.

10 Haziran günü saat 17.30’da Başakşehir/Organize Sanayi karton-kırtasiye ve plastik bloğundaki fabrika milislerimiz tarafından ateşe verildi. Yoğun emek sömürüsü yapan, faşist savaş ekonomisinin aktif destekçilerine ait olan fabrikadaki ürünler tamamen imha olurken, fabrika büyük oranda hasar gördü.

Bu kapitalist sömürü düzeni ve onun faşist devleti mutlaka ama mutlaka yıkılacak. Yüz yıldır her türlü vahşet ve sömürü altında büyük acılar çeken emekçi halklarımız mutlaka özgürlüklerini kazanacak. Zafere kadar asla durmayacağız!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Hüseyin Arasan Milisleri