HBDH Hüseyin Demircioğlu Milisleri’nden havai fişekli eylem

 Milislerimizden havai fişekli eylem

12 Temmuz gecesi Batman’ın Korik Mahallesi’nde havai fişekler ve sloganlar eşliğinde “14 Temmuz ve ‘96 Ölüm Orucu Direnişçileri”ni selamlama eylemi yapıldı. Çevreden halkın destek verdiği eylem başarıyla gerçekleştirildi.

Türk halkı, Kürt halkı, Aleviler, Sünniler ve diğer bütün ezilenler birleşik mücadelede buluşuyor. 14 Temmuz ve ’96 SAG-ÖO, halkları mücadeleyle birleştiren bir gün olarak birleşik mücadeleyi perçinliyor. Egemenlere karşı ayaklanmak, sistemin dayatmalarını kabul etmemek, ihanetleri unutmamak mücadelenin sıcaklığında yoğruluyor. Bu mücadeleyi zafere ulaştırmak boynumuzun borcudur. Bizler, bedenlerini açlığa yatırarak düşmana minnet etmeyenlerin ve Onur Günü’nü yaratanların savaşçılarıyız.

’96 Ölüm Orucu şehidi Hüseyin Demircioğlu’nun mücadele pratiğini, kararlılığını ilke edinen biz HBDH milisleri, eylemlerimize ve gücümüze güç katmaya devam edeceğiz. Ayaklanmalarda, işkencelerde, ölüm oruçlarında ve bütün direnişlerde ölümsüzleşen yoldaşlarımızın mücadelesini halklarımızın birleşik mücadele tarihine altın harflerle yazacağız.

Zafer, artık her zamankinden daha yakın!

İleri…Daha ileri…

HBDH Hüseyin Demircioğlu Milisleri