HBDH Mahsum Karaoğlan Milisleri: “Dört Bir Yanda Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın Doğum Gününü Kutladık!”

Dört Bir Yanda Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın Doğum Gününü Kutladık!

Milislerimiz, devrimci önderlere bağlılık eylemleri gerçekleştiriyor. Bu bağlılığımızın ifadesi olarak ülkenin dört bir yanında Kürt Halk önderi Abdullah Öcalan’ın doğum günü kutlamaları yapıldı. Yaklaşık çeyrek asırdır eşi benzeri görülmemiş bir tecrit ve imha saldırısı altında bulunan Abdullah Öcalan’ın doğum günü çeşitli eylemlerle kutlandı.

*3 Nisan gecesi Adana’da sokaklara çıkan milislerimiz gösteri yaptı. Havai fişeklerle ve sloganlarla gerçekleştirilen kutlama, emekçi halkımızın sempatisiyle karşılandı.

*3 Nisan gecesi 15 kişilik milis grubumuz İstanbul’da pankart açarak yol kapatma eylemi yaptı. Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın doğum gününü kutlamak isteyen milislerimiz korsan gösteri düzenledi. Havai fişeklerle ve sloganlarla yürüyen milislerimiz Abdullah Öcalan’a selam gönderdi.

*Amed’de milislerimiz, Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’ın doğum gününü kutlamak için 3 Nisan gecesi sokaklara çıktı. Sur’da gösteri düzenleyen milislerimiz, havai fişeklerle ve sloganlarla eylem düzenledi.

Devrimci önderler teslim alınamaz!

Yaşasın HBDH!

HBDH Mahsum Karaoğlan Milisleri