HBDH Mahsum Korkmaz Milisleri: “Halk Düşmanı İşbirlikçi Devran İnan’ın Matbaasını Bombaladık!”

Halk Düşmanı İşbirlikçi Devran İnan’ın Matbaasını Bombaladık!

Birleşik devrim dişe diş, zorlu mücadelelerle ulaşacak zafere. Devrimci güçler, en ağır bedelleri ödese de, faşist düşman karşısında baş eğmeyen direngen tutumuyla, düşmana ve onun aramıza sızmış unsurlarına kararlı darbeler vurduğu oranda emekçi halklarımızın güvenini kazanıyor.

Devrimin zaferi için sadece faşist devlete, onun faşist güçlerine darbe vurmak yetmez. Emekçi saflara sızmış ajanlara, devletle işbirliği yapan tüm unsurlara karşı aynı kararlılıkla yönelmek, onları etkisizleştirmek devrimin zaferi için olmazsa olmazdır.

Faşist düşman, sadece ordu ve polisiyle saldırmıyor. Emekçi sınıfların arasındaki yozlaşmış unsurlardan oluşturduğu işbirlikçi ajanlar aracılığıyla devrimcileri hedef alıyor. Bu işbirlikçi unsurları etkisizleştireceğiz! Her nerede olurlarsa olsunlar, düşmana bilgi sağlayan, devrimcileri ihbar eden tüm ajanlaşmış unsurlar, devrimci şiddet eylemlerimizin hedefi olacaktır!

Biz, halklarımızın özgürlüğü için fedaice savaşıyoruz! Binlerce gözümüz var bizim. Binlerce gözle takip ediyoruz düşmanımızı, binlerce kulakla dinliyoruz onların aşağılık planlarını.

5 Ağustos gecesi, İstanbul’da, “15 Ağustos ruhu” ile saldırdık işbirlikçi unsurların üzerine!

Gece saat 23.30 sıralarında, Esenyurt’ta, bir polis muhbirini hedef aldık. İşbirlikçi Devran İnan’a ait Şimşek Matbaası, milislerimiz tarafından bombalandı. Eylemimiz sonucu matbaada maddi hasar oluştu. Eylem alanından başarılı bir şekilde ayrılan milislerimiz, kendi konumlarına döndüler.

Gerçekleştirdiğimiz bu uyarı eylemi ile 15 Ağustos Ulusal Diriliş Bayramı’nı selamladık. Faşist düzenin işbirlikçilerine göz açtırmayacağız!

Yaşasın 15 Ağustos Atılımı!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Mahsum Korkmaz Milisleri