HBDH Milisleri: Marmaris’te Lüks Yatı İmha Ettik!

Marmaris’te Lüks Yatı İmha Ettik!

Kamuoyuna;

“01 Eylül 2019 günü Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Naughty Obsesiord isimli lüks yat denize açıldığı esnada özel bir teknik kullanan milis güçlerimizce imha edilmiştir. Sahil güvenliğin ve helikopterlerin seferber edilmesine rağmen yat tamamen yanarak sulara gömülmüştür.

21 Ağustos 2019 günü İstanbul Bahçelievler Kocasinan Bulvarında yer alan Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çekici kamyoneti güçlerimizce ateşe verilmiştir.

Yoksul emekçi halklar; işsizlik, yoksulluk, sefalet altında ezilirken, zamlarla, vergilerle ekmeğe muhtaç bırakılırken, Erdoğan ülke ülke gezerek kaynakları savaş uçaklarına, füzelere, mermilere yatırmaktadır. Mazlum Kürt halkının kazanımlarını yok etmek, bölgeyi sömürgeleştirmek, iktidarını sürdürmek için kaynaklar savaş tüccarlarına yatırılmaktadır. Erdoğan’ın iktidarını doyurabilmek, patronları beslemek için emekçiler üç kuruş paralarla azgınca sömürülmekte, hakkını aradığında işten atılmakta, açlığa mahkum edilmektedir.

Adlarına patron denilen bir avuç sömürü çetesi, halkların sırtından asalak olarak yaşamakta, kendilerine dokunulmaz cennet hayatları kurmaktadır. Yatlarda, plazalarda, saraylarda sürdürdükleri hayatlarını polisle, özel güvenliklerle, korumalarla garantiye aldıklarını düşünenler, görsünler ve duysunlar ki o kurduğunuz harami cennetlerinize dokunuyor, bir anda küle çeviriyoruz. Halkların Birleşik Mücadelesi için dokunulmaz hiçbir yer kalmamıştır. Fabrikalarınızı, yatlarınızı, askeri alanlarınızı, gizli mühimmat depolarınızı, kasalarınızı, her yer de imha ediyoruz… HBDH’ın nefesi evlerinizde, odalarınızda, ensenizdedir. Sizin için tek kurtuluş geç olmadan af dilemenizdir. Hayatlarını cehenneme çevirdiğiniz, Kürt halkından, işçilerden, emekçilerden, kadınlardan, yoksullardan af dileyerek HBDH’ın merhametine sığınmanızdır.

Halkın olanı almaya geliyoruz. Adalet HBDH’ ın ellerinde…”

HBDH Milisleri