HBDH Milisleri: Yarına Kalır, Yanınıza Kalmaz! Yediemin Depoları Ateşe Verildi.

 Yarına Kalır, Yanınıza Kalmaz! Yediemin Depoları Ateşe Verildi.

Kamuoyuna;

“Adalet Bakanlığı’na bağlı ve yargı tarafından el konulmuş araçların muhafaza edildiği Yediemin Depoları olarak bilinen iki depo, içindeki araçlarla birlikte 30/31 Temmuz 2019 tarihlerinde Denizli ve İzmir’de ateşe verilmiştir. Tarafımızca gerçekleştirilen bu eylem sonucunda çeşitli maddi aralıkta bulunan Denizli’de 36, İzmir’ de 42 olmak üzere 78 araç kül olmuştur.

‘Devletin emanetinde güvende’ olduğu iddia edilen hiçbir yerin- hiçbir kimsenin güvende olmadığı günlerdir süren eylemlerimizle bir kez daha görülmüştür.

İktidar gücüne güvenerek, ona teslim olan, biat eden ve her şeyin hesapsız kalacağını düşünen tüm zulmün yanında saf tutmuş güçlere sesleniyoruz. Mazlum Kürt Halkına ve Türkiye emekçilerine yaptıklarınızın hesabı ‘Yarına Kalır, Yanınıza Kalmaz’
Güçlerimizce hedef alınmadan, AKP-MHP faşizmine ne türden olursa olsun desteğinizi çekin. Aksi durumda iktidarın ödeyeceği hesaba ortak olursunuz.

Eylemlerimiz bir kez daha göstermiştir ki; halkların birleşik mücadelesi kazanacak tek güçtür. Çünkü onun mayasında ‘Biz düşeceğiz, fakat bizden sonra mutlaka bu kavga sürecek’ diyen Bostancı’da, ‘Teslim olmayan feda kuşağının devamcısı’ Orhan Yılmazkaya’nın kararlı iradesi vardır.

‘Kayıtlara Geçsin, Kayıtlara…’

Her diktatörlüğün sonu gibi, sizin diktatörlüğünüzde birleşik mücadelemizle kül olacak.

HBDH Milisleri