HBDH Nagihan Akarsel Milisleri: Bayraklı’da 9 Ekim Protestosu

Bayraklı’da 9 Ekim Protestosu

Milislerimiz 9 Ekim komplosuna karşı eylemlerine devam ediyor.

Daha önce de söyledik. Devrimimiz, faşist Türk devleti şahsında bir bütün olarak emperyalist-kapitalist sistemle zorlu, dişe diş bir kavga sürdürüyor. MİT’in olduğu yerde MOSSAD ve CIA, TSK’nın olduğu yerde NATO vardır. Devrimin gücü ne zaman büyüse tüm bu uluslararası güçler, emperyalistler bütün güçleriyle faşist Türk devletini ve iktidarını desteklediler, destekliyorlar. 9 Ekim uluslararası komplosu tam olarak bunun kanıtıdır.

Ama düşmanın hiçbir komplosu, birleşik devrimin önder kadrolarının tutsak edilmesi devrimin güçlenmesini engelleyemedi, engelleyemeyecek!

Bunun en somut örneği Türkiye ve Kürdistan metropollerinde her gün HBDH milislerinin yaptığı eylemler en iyi örnektir. Faşist devletin tüm saldırıları karşısında milislerimiz büyük bir özveri ile birleşik devrimi ileri taşımaya devam ediyor.

Milislerimiz, bu bilinçle 9 Ekim komplosunu protesto eylemleri yapıyor. Milislerimiz 5 Ekim gecesi İzmir’de A101 markete bombalı saldırı gerçekleştirdi.

HBDH Nagihan Akarsel Milisleri olarak İzmir Bayraklı ilçesinin Gümüşpala Mahallesi’nde bulunan A101 marketine parça tesirli bomba ile eylem gerçekleştirdik. Markette geniş çaplı maddi hasar gerçekleşti.

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

İleri…Daha İleri…

HBDH Nagihan Akarsel Milisleri