HBDH Paramaz Kızılbaş İntikam Milisleri’nden Antep’de Elyaf Fabrikasına Sabotaj

G.Antep’de Elyaf Fabrikasını İmha Ettik

18.06.2020 tarihinde sabah erken saatlerde Gaziantep 3.organize sanayi bölgesinde 7 bin metrekarelik alana kurulmuş olan Elyaf fabrikasına Paramaz Kızılbaş İntikam Milislerimiz tarafından, Kasım Engin anısına misilleme eylemi gerçekleştirilmiştir. Bu eylem sonucu fabrika kullanılamaz hale gelmiş, onlarca itfaye aracı, yüzlerce itfaiye ve polis personelinin çabası eylemimiz karşısında nafile kalmıştır.

AKP-MHP faşist ittifakının her geçen gün savaş ve sömürü politikalarını büyüterek işçi sınıfı ve ezilen halklara yönelik saldırılarını devam ettirdiğini görüyoruz. Bu saldırılar savaş uçaklarından yağdırılan bombaların gürültüsüne teslim edilmiş bir iktidarın çöküşünden başka hiçbir şey anlatmıyor. Çöküş sürecine girmiş olan faşist iktidar yağmasan da gürle taktiği ile yeniden ve yeniden Kürt’e saldırı, daha çok Kürt’e saldırı politikası ile varlığını tahkim etmeye, oy tabanını kaybetmemeye, derinleşen ekonomik kriz karşısında milliyetçi kitleye sığınmaya çalışıyor. Bir yıldır her türlü teknolojik silah kullanarak saldırıların düzenlendiği Haftanin’de gerilla güçleri karşısında başarı sağlayamayan faşist iktidar şimdi başlattığı kara operasyonu ile de yeniden başarı sağlayamaya çalışıyor, ancak sadece propagandası ile yetiniyor.

Birleşik devrim mücadelemizin kararlı ilerleyişi karşısında dağlarda ve şehirlerde büyüttüğümüz zafer gücü karşısında çaresiz kalan faşist iktidar çöküş günlerinin dayanılmaz öfkesi ile bir kez daha mücadelemizi bu saldırıları derinleştirerek “pençe”lemek istiyor. Ancak güçlerimiz karşısında alacakları tek şey yenilgi olacaktır. Paramaz Kızılbaş yoldaşın Mişte Nur tepesindeki kararlılığı, Kasım Engin yoldaşın yol açan bilgeliği ile mücadelemizi daha güçlü örgütlüyor, eylemlerimiz yayıyor, zaferi örgütlüyor, zafere yürüyoruz. Mutlaka kazanacağız!

HBDH Paramaz Kızılbaş İntikam Milisleri