HBDH Welat Çiya Milisleri: Faşizmin Destekçilerine Sabotaj!

 Faşizmin Destekçilerine Sabotaj!

Bu faşist iktidar tüm değerlerimize amansızca saldırıyor. Halklarımızın gururunu kırmak, her fırsatta onu aşağılamak için her türlü alçaklığı yapıyor.

Seçilmişlerimize reva gördüğü aşağılık saldırgan üslup, emekçileri aşağılamak içindir. Onlar üzerinden verilen mesaj, işçi ve emekçileredir, yoksul Kürt halkınadır. Soysuz içişleri bakanının ağzından salyalar akıtarak söyledikleri, o soysuzun polislerinin baş eğdirmeye çalışmaları, tüm hepsi, değerlerimizi aşağılamak içindir.

Bu soysuz aşağılık sömürü düzeni ve onun sürdürücüsü faşist iktidar yerle bir edilmeden ne bu aşağılanmalardan kurtulabiliriz ne de hakaretlerden. İnsan onuruna, işçi ve emekçi halklarımızın değerlerine yapılan bu saldırılar, ancak bu düzeni ve faşist iktidarı yerle bir edersek son bulur.

Bu faşist iktidarı ve onun temsil ettiği düzeni yıkacağız!

Faşist düzen sadece resmi güçleriyle halklarımıza saldırmıyor. Sivil güçleriyle, ipten kazıktan kurtulmuşlarıyla, iktidar militanı haline gelen esnaf ve “iş adamlarıyla”, yakasına yapıştırdığı rozeti bir “yetki belgesi” sanan her türden partilisiyle… ne kadar çürümüş, yoz unsur varsa onlarla saldırıyor.

Biz de emekçilerin bağrından çıkan fedai güçler olarak, tüm bu kesimleri hedef tahtasına oturtuyoruz. Hepsinin yaptıklarını, ettiklerini, konuştuklarını, planladıklarını bir bir kayda geçiriyoruz. Suç dosyaları kabarık! Yeri ve zamanı geldikçe bu suçlulara yöneliyoruz. Tıpkı İstanbul-Silivri’deki faşist iktidar destekçisi elektronik ev eşyası üreten fabrikaya yaptığımız gibi.

Alipaşa Mahallesi’nde bulunan fabrikaya, HBDH Welat Çiya Milisleri tarafından sabotaj eylemi düzenlendi. 5 Eylül’de gerçekleştirdiğimiz sabotaj sonucu fabrikada büyük maddi hasar oluştu.

İşçi ve emekçileri, halklarımızı aşağılamaya çalışanlar, onların değerlerine saldırma aymazlığını gösterenler bilsin ki… Şimdilik küçük uyarılardır eylemlerimiz. Biz daha yeni başlıyoruz. Ayağınızı denk alın! Bu faşist sömürü düzenini ve faşist iktidarı destekleyen, onun militanlığına soyunan herkes hedefimizdir.

Faşizmi Yıkacağız!

İleri, Daha İleri!

HBDH Welat Çiya Milisleri