HBDH Zafer Aydın Milisleri: Mersin’de Fabrikaya Sabotaj Eylemi

 Mersin/Erdemli’de Polislere Ait Fabrikaya Eylem Düzenledik!

HBDH Milislerinden Türkiye ve Kürdistan’daki Siyasi ve Askeri Operasyonlara Karşı Eylem Seferberliği

Mersin/Erdemli’de düşman yönetimindeki polislere ait olduğu tespit edilen fabrika milislerimizin hedefi oldu. 7 Mayıs gecesi saat 01:40 sularında Zafer Aydın milisleri tarafından molotoflu yakma eyleminde hedef alınan fabrikanın ana girişi tamamen yandı. Eylem sonrasında milislerimiz başarılı bir şekilde alanlarına çekildi.

Soykırımcı-faşist AKP-MHP rejiminin ekonomisine doğrudan veya dolaylı fayda sağlayan her şey milislerimizin hedefi olmaya devam ediyor. Bu faşist rejimin işbirlikçileri ve savaş ekonomisine katkıda bulunan işletmeler güvende değildir. Halkın ekonomik kaynaklarını dağlarda, şehirlerde ve zindanlarda özgürlük mücadelesi yürüten devrimcilere ve gerillamıza karşı kullanan faşist-soykırımcı Türk Devleti’nin ekonomisini besleyen her şey milislerimizin intikam ateşinden kurtulamayacak!

Bugün düşmanın savaş ekonomisini finanse eden her kaynak bu sömürü düzeninden intikam almak isteyen herkesin hedefi olmalıdır. Kürdistan ve Türkiye’deki askeri ve siyasi operasyonlara misilleme olarak her yurtsever devrimci genç bulunduğu alanlarda düşmanın gelir kaynaklarını ateşe vererek imha etmelidir. Her devrimciyi düşman hedeflerine karşı eylem yapmaya çağırıyoruz.

Yaşasın HBDH!

Yaşasın Halkların Birleşik Devrim Mücadelesi!

Faşizmi Yıkacağız Özgürlüğü Kazanacağız!

HBDH Zafer Aydın Milisleri