HBDH Zülküf Gezen Milisleri: “Tecriti Parçalayacağız!”

Tecriti Parçalayacağız!

Halklarımızın yiğit evlatları, öncüleri olan devrimci tutsaklara saldırılar yoğunlaşıyor. Türlü çeşit “idari cezalar”, infaz yakmalar, görüş cezaları, gittikçe koyulaşan tecrit uygulamaları, fiziki saldırılar arttı.

İmralı tecrit ve imha sisteminde rehin tutulan Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’dan iki buçuk yıldır tek bir haber alınamıyor!

Faşizm, işçi ve emekçilerin mücadelesini bastırmak, halklarımızı boyunduruk altında tutmak için devrimci tutsakları birer siyasi rehine olarak zindanlarda tutuyor. Onların iradelerini teslim almaya çalışıyor.

Devrimci tutsakların iradelerini teslim almadan emekçi halklarımızın devrim iradesini kıramayacağını çok iyi biliyor faşist devlet. Bu yüzden en vahşi yöntemlerle saldırıyor.

Faşizmin değneksiz köyde başı boş gezen köpekler gibi devrimci tutsaklara saldırmasına asla izin vermeyeceğiz! Devrimci tutsakları her koşulda savunacağız!

HBDH Zülküf Gezen Milisleri olarak 19 Eylül günü İstanbul’da pankart asma ve propaganda eylemi gerçekleştirdik. Esenyurt Kuzu Yolu Camii arkasındaki fabrikalar yönünde İmralı tecrit ve imha sistemine ve zindanlara dönük saldırılara dikkat çekmek için pankart astık.

Yoksul emekçi halklarımızın özgürlüğü için tam bir feda ruhuyla mücadele eden devrimci tutsaklar onurumuzdur!

Zindanlar Yıkılsın, Tutsaklara Özgürlük!

HBDH Zülküf Gezen Milisleri