KBDH Gülnaz Ege İntikam Milisleri’nden Eylemler

KBDH Gülnaz Ege İntikam Milisleri’nden Eylemler

Kadınların Birleşik Devrim Hareketi (KBDH) Gülnaz Ege İntikam Milisleri’miz, üç kentte düzenledikleri eylemlerde AKP-MHP faşizminin çetelerine ait birçok aracı, faşistlerin bir evini ve TIR’ları ateşe verdiklerini bildirdi.

8 Temmuz’da Çorum’un Osmancık ilçesinde Osmanlı Ocakları üyesi faşistlere ait bir ev ve yine bu çetelere ait 3 lüks araç ateşe vererek tamamen kullanılmaz hale getirilmiştir.

9 Temmuz’da İstanbul-Silivri’de AKP faşist rejimine bağlı Aras kargo şirketine bağlı olarak çalışan TIR’lar, içindeki ürünlerle birlikte milislerimizin tekniki bir eylem tarzıyla imha edilip kargo şirketi milyarlarca Türk lirası zarara uğratılmıştır.

10 Temmuz’da ise Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde MHP’nin Ülkü Ocakları üyelerinin kaldığı bir ev ve bu alçak tecavüzcü faşistlere ait 6 araç milislerimizin öfkesine yenik düşüp ateşler içinde kalıp kullanılmaz hale getirilmiştir.

Bu eylemlerimiz Ülkü ve Osmanlı Ocaklarının ocakları sönene kadar da devam edecek ve sizleri evinizde, iş yerinizde, her sokakta, olduğunuz her yerde biz KBDH Gülnaz Ege İntikam Milisleri olarak takipte olacağız. Halkımızın ve şehit edilen her yoldaşımızın intikamı misliyle siz tecavüzcü faşistlerden alınacaktır.

İleri…Daha İleri…

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!

Gülnaz Ege İntikam Milisleri