KBDH İntikam Milisleri’nden Mersin’de Eylem

KBDH İntikam Milisleri’nden Mersin’de Eylem

Kadınların Birleşik Devrim Hareketi İntikam Milisleri, Mersin’de kadınları fuhuşa zorlayan kişinin dükkanına eylem düzenledi.

Kadınların Birleşik Devrim Hareketi İntikam Milisleri, fuhuşa karşı Mersin’de eylem yaptı. Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, iktidar sahiplerinin emek dünyası ve kadınları maddi-manevi sömürdüğüne dikkat çekilerek, “Faşizm erdemli olan her şeyden korkar. Düşkünlük, iğrençlik, tiksinti ve her türlü vahşeti kendine uygun görür ve toplum üzerinde bunu uygular. Vahşet ve barbarlık soydan devlet zihniyetinden kalmış onlara” denildi.

“Soykırımcı, cins kırımcı taciz ve tecavüzcü ağzı salyalı bu mahlukatların icraatları Kürdistan da çok soysuzca görülmektedir” denilen açıklamada şunlar belirtildi: “Bunun son örneğini Gercüş’te yaşadık ve gördük. Çoğunluğu asker ve polis onlarca kişi bir kız çocuğuna el uzatacak ve tecavüz edecek kadar ahlaktan ve insanlıktan yoksun kalmıştır. Bu zihniyet devlet zihniyetidir ve topluma karşı kadınlara karşı yürütülen soykırım ve vahşetin sadece küçük bir örneğidir.

‘TÜM EZİLEN KADINLARA İNTİKAM SÖZÜMÜZDÜR’

Sömürgeci faşist iktidar, eli kanlı ordusu, işkenceci ve tecavüzcü polisi askeri, ahlaksız ve rüşvetçi devlet bürokrasisi dizginsiz bir ahlaki çöküntüyü yaşıyor ve bunu topluma dayatarak normalleştirmek istiyor. TC faşizmini ayakta tutanların cinsel organları ve kafaları yer değiştirmiş durumda. AKP MHP faşizmin fuhuş yuvalarını yıka yaka geliyoruz. O kadınların, çocukların ezilenleri isyan çığlığıyız ve intikam almaya geliyoruz. KBDH İntikam Milisleri olarak tecavüze cinsel istismara uğrayan çocuklar, genç kadınlar ve fuhuşa zorlanan savaş mağduru kadınlar, Kürdistan ve Türkiye’deki tüm ezilen sömürülen saldırıya uğrayan kadınları intikam sözümüzdür.

8 Aralık günü gece 12 sularında KBDH intikam milislerimiz Mersin Akdeniz Çay mahallesinde AKP’li bir işbirlikçiye ait Şirin foto isimli fuhuş merkezine eylem düzenledi. İşyeri sahibi Ahmet Beyansu isimli şahıs yıllardır mahallede bu dükkan üzerinden kadınlara fuhuş yaptırıp sistem ile hareket etmekte ve kadınların sömürüp fuhuşa bulaşmasında öncü rol oynamaktadır. Milislerimiz bu fuhuş merkezine eylem düzenlemiş ve dükkan imha edilerek küle dönmüştür. Mahalle halkı tarafından da bilinen bu tecavüzcü çetenin ve fuhuş merkezinin tarafımızca hedef alınması halkta olumlu bir tepkiye yol açmıştır.

Bundan sonra da ne kadar sistem ile hareket eden kadını düşüren, aşağılayan ve tecavüz eden kişi kurum kuruluş varsa KBDH milislerimizin hedefi olacak ve intikam hamlemizden payına düşen cevabı alacaktır.”