KBDH Milisleri’nden uyuşturucu çetesine sabotaj eylemi

 Uyuşturucu çetesine sabotaj eylemi

22.11.2021 tarihinde saat 21:00 civarlarında İstanbul Arnavutköy’de uyuşturucu satıcılarının toplandıkları baraka milis birimimizce sabotaj tekniğiyle küle çevrilmiştir.

Faşist AKP-MHP iktidarı ve beslediği çeteler toplumu zehirlemeye, başta kadınlar olmak üzere saldırılarını tüm ezilenlere karşı yürütmeye çalışıyor.

“Erkek egemenliğini yıkacağız, özgürlüğü kazanacağız! İleri, Daha İleri!” Devrimci seferberlik hamlemiz kapsamında AKP-MHP faşizmine, erkek devlete ve erkekliği örgütleyen, kadına şiddeti örgütleyen tüm çete ve oluşumlara karşı bu eylemimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Bizler KBDH milisleri olarak takibini yaptığımız bu çetelerin neler yaptıklarını, sattıkları uyuşturucu ile nelere sebep olduklarını çok iyi biliyoruz. Kadınlara yönelik şiddetin, cinayetin, vahşetin arkasında bunlar bulunuyor. Bir daha hatırlanmayan tacizlerin, tecavüzlerin arkasında bunlar bulunuyor.

Bugün bu eylemimizle 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde sokağa çıkan tüm kız kardeşlerimizi selamlıyoruz ve onları KBDH Milisleri ile birlikte erkek egemenliği, patriyarkayı ateşe vermeye çağırıyoruz.

KBDH olarak bugün uyuşturucu çetelerinin barakasını ateşe verdik, yarın sarayları ateşe vereceğiz.

Kararlıyız! Vardık, varız, var olacağız!

KBDH Milisleri