KBDH Sakine Cansız Milisleri: İstanbul’da Uyuşturucu Tacirlerini Hedef Aldık

 İstanbul’da Uyuşturucu Tacirlerini Hedef Aldık

06 Ocak 2021 günü Arnavutköy Haraçcı Şehitlik Mahallesinde uyuşturucu satıcılığı yapan ve daha önce uyarılmasına rağmen zehir tacirliğine devam eden şahısların, satış yapmak için mesken edindikleri parka EYP atılarak tezgahları dağıtılmıştır.

Faşizmin bizzat polisleri tarafından organize edilen ve doğrudan tedarikçi olarak yer aldıkları bu uyuşturucu düzeni, büyük saray baronlarıyla birlikte yıkılıp gidecektir. Faşizme ve erkek egemen devlete karşı yürüttüğümüz topyekûn devrimci seferberlik hamlesi, faşizmi her hücresine kadar hedeflemektedir. Mahallelerdeki uyuşturucu satıcıları, kadın bedeni üzerinden para kazanmayı meslek edinmiş çete ağları, işbirlikçiler, bekçiler hepsi aynı siyasi düzlemde buluşan, faşizmden beslenen, sarayın mahalle temsilcileri olarak yer almaktadır. Bilinmelidir ki mahallelerde yuvalanmış bu çete odaklarını vurmak faşizmin işleyen çarklarına vurmaktır. Mahalleleri korkuya boğmaya çalışan, gençleri zehire alıştıran, yoksullardan zorbalıkla haraç toplayan, iktidarın olanakları ile silahlandırılan bu güçlerin kumandası Süleyman Soylu’ya kadar uzanmaktadır. Faşizmi her düzeyde mahallelerimizden söküp atmak, hedeflemek, ona yaşam hakkı bırakmamak en küçük yaşam birimlerine sızdırılmış kölelik gömleğini parçalamak demektir.

KBDH Sakine Cansız İntikam Milisleri olarak; tamamı erkek egemenlikten beslenen, patriyarkal kapitalizmin kadın bedeni ve kimliği üzerine kurduğu iktidar biçimlerini, onun her hücresini “adı hep kavga” olan Sakine yoldaşın teslim alınamayan iradesinin yarattığı güçle ve bitmek bilmez kavga azmiyle paramparça edeceğiz.

KBDH Sakine Cansız İntikam Milisleri