Yurtsever Demokratik Sosyalist Parti – Tunus: TKP-ML’deki sevgili yoldaşlar (Video Mesaj)

TKP-ML’deki (Türkiye Komünist Partisi-Marksist Leninist) sevgili yoldaşlar

Sevgili yoldaşlar

Bu komünist devrimci partinin, İbrahim Kaypakkaya’nın ve tüm devrimcilerin ve şehitler Partisi’nin, devrim Partisi’nin yıldönümü olan 50. yıl dönümünüz vesilesiyle.

Tunus’tan, PPDS adına- Yurtsever Demokratik Sosyalist Parti adına ve Tunus’taki tüm komünistler ve Marksist-Leninistler adına.

Sizi tebrik ediyoruz sevgili yoldaşlar. Mücadelenin 50. yılını kutlarken sizi tebrik ediyoruz. Partinize ve mücadelenize tam dayanışmamızı, tam desteğimizi ifade etmek istiyoruz.

50 yıllık mücadele, 50 yıllık devrim, 50 yıllık fedakarlıklar, 50 yıllık şehitler ve tutsaklar, 50 yıllık devrimci mücadele yolu. Ve Türk halkı için, Kürt halkı için, Filistin halkı için, Tunus’ta bizim için ve dünyanın dört bir yanındaki tüm komünistler için 50 yıllık uzun ve önemli çatışmalar.

Biz, komünistler olarak, sadece şunu söyleyebiliriz; Yaşasın mücadeleleriniz, Yaşasın fedakarlıklarınız! Size zafer ve Filistin’deki, Türkiye’deki ve Kürt halkının ve tüm dünyadaki tüm komünistlere zafer.

Sevgili yoldaşlar, sizin mücadeleniz bizimdir ve mücadelemizin sizin olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden mücadelemizi birlikte sürdürelim ve ilişkimizi komünistlerin yararına, Marksizm-Leninizm’in çıkarına ve komünist hareketin çıkarına daha da güçlendirelim.

Yaşasın mücadeleniz!

Yaşasın TKP-ML ve yaşasın dünyanın dört bir yanındaki tüm komünistler!

Yaşasın Marksizm-Leninizm!

Englısh: https://www.tkpml.com/patriotic-democratic-socialist-party-tunisia-dear-comrades-in-the-tkp-ml-video-message/?swcfpc=1