HBDH Medeni Yıldırım Milisleri: “AKP’li belediyeye taşeronluk yapan firmaya sabotaj eylemi düzenledik” 

 AKP’li belediyeye taşeronluk yapan firmaya sabotaj eylemi düzenledik

22 Haziran’da İstanbul/Sultanbeyli’de, gece 01:00 sıralarında HBDH Medeni Yıldırım Milisleri sabotaj eylemi gerçekleştirdi. AKP’li Sultanbeyli belediyesine hizmet eden taşeron firmaya ait 2 kepçe ve 1 hafriyat kamyonu, Plato AVM arkasında ateşe verildi.

AKP-MHP faşizmi bugün büyük bir korkuyla karşı karşıyadır. Bu korku işçinin, emekçinin, kadının, Alevinin, Kürdün ve bütün ezilenlerin öfkesinden doğuyor. Gezi Direnişi, Serhildanlar, grevler, eylemler ve diğer her şey AKP-MHP faşizmine olan öfkenin sürekli bir diğerini tetiklemesiyle devam ediyor. Faşist iktidar uykularını kaçıran, planlarını bozan bu öfkeyle karşı karşıya. Onu yok etmek istiyor. Ondan hesap sormak istiyor. Ama ne namlularımızdan ne de yangınlarımızdan kaçamazlar. Biz onlardan hesap soracağız.

Gezi Direnişi her gün onların karşısına çıkıyor. İşkenceyle katledilen yoldaşlarımız her gün faşistlerden hesap soruyor. Gençler barikat kuruyor. Analar hesap soruyor. İşçiler hayatı durduruyor. Bu öfkeden asla ama asla kurtulamayacaklar. Bizler, Kürdistan’da sömürgeci devletin kalekol yapımını protesto ettiği için öldürülen Medeni Yıldırım’a ve diğer bütün ölümsüzlere söz veriyoruz ki bu faşist iktidarı yıkacağız, özgürlüğü kazanacağız!

İleri…Daha İleri… 

HBDH Medeni Yıldırım Milisleri