HBDH Milisleri: Bodrum’da Lüks Sürat Botu imha edilmiştir

Bodrum’da Lüks Sürat Botu imha edilmiştir

Kamuoyuna;

“27 Temmuz 2019 günü Muğla Bodrum ilçesinde denize açıldığı esnada alev alarak sulara gömülen milyon dolarlık sürat botu tarafımızca imha edilmiştir.

İşçiler, emekçiler, esaret dayatılan Kürt Halkı, Aleviler, kadınlar, gençler, kısacası bu toprakların büyük çoğunluğu, AKP-MHP faşizminin sömürüsü ve saldırganlığı altında yönetilirken, bu iktidar sayesinde zenginleşerek şatafatlı hayatlar süren, bir avuç zengin asalak sınıf, hedefimizdir.

Bu toprakların emekçileri her gün iş cinayetlerinde can veriyor, Kürt halkı dayatılan köleliği ret ettiği için işkence ediliyor, evleri yağmalanıyor, linçe uğruyor. Taybet Ana ve 10 yaşında ki Cemile sömürgeciliğin utanç vesikasıdır. Her gün kadınlar erkek-devlet şiddetince katlediliyor. Çocuklarımız, iktidar beslemesi derneklerde istismara maruz kalıyor. Milyonlarca ezilenin, emekçinin payına bu düşerken, bunun yarattığı ekonomiden beslenen bir avuç azınlık milyon dolarlık yatlarla keyif yapıyor.

Bir kez daha duysunlar ve bilsinler ki, saltanatlarının sonu geldi. İktidar gücüne dayanarak tesis ettiğiniz “huzur” artık sizi terk etti.

Savaş tüccarları, işçiye kölelik düzeni reva görenler, İşgalden, sömürgecilikten beslenenler, işbirlikçi-ajan faaliyeti yürütenler hiçbiriniz için “güvenli bölge” kalmamıştır. Ne yatlarınız ne hanlarınız ne de saraylarınız “birleşik devrimin zaferinden” sizi kurtaramayacak.”

HBDH Milisleri