HBDH Murat Ördekçi Milisleri: “Esenyurt’ta işkenceci polis Hüseyin Serinyol’un evine silahlı saldırı düzenledik”

Esenyurt’ta işkenceci polis Hüseyin Serinyol’un evine silahlı saldırı düzenledik

Vahşetle, korkunç katliamlarla, zulümle dolu faşizmin karanlık tarihi. Emekçi halklarımıza yönelik baskı ve işkencelerden bir an olsun vazgeçmedi. Akla hayale sığmaz vahşetle ayakta kalmaya çalıştı hep.

Maraş’ta Alevi halkımıza yönelik acımasız bir katliam düzenledi faşist devlet. Anne karnındaki çocuklar dahil, vahşi bir kırım gerçekleştirdi.

Aynı şekilde halklarımızın yiğit evlatlarını, devrimcileri siyasi rehin olarak zindanlara doldurduğu yetmedi, onları teslim alabilmek için sürekli baskı uyguladı, işkenceler yaptı. Sık sık zindan katliamları ile halklarımıza, emekçilere göz dağı vermek istedi. 2000 yılı 19 Aralık’ında, 28 devrimciyi diri diri yaktı, yasak silahlarla vurdu, katletti. Yüzlercesini yaraladı.

Bu faşist düzen emekçi halklarımıza cehennem hayatı dayattı. Asker ve polislerini, bekçi ve korucularını cehennem zebanileri olarak karşımıza çıkardı.

Bu cehennem düzenini yıkacağız! Onun ordu ve polisinden, bekçi ve korucularından yaptıkları işkencelerin hesabını soracağız! Halkımıza kalkan elleri kıracağız!

Maraş Katliamı’nı ve 19 Aralık Zindan Katliamı’nı protesto etmek için İstanbul’da sokaklardaydık. HBDH Murat Ördekçi Milisleri olarak, faşist polisin kapısına dayandık. 26 aralık gecesi saat 02 sıralarında, Esenyurt’ta işkenceci polis Hüseyin Serinyol’un evine silahlı saldırı düzenledik.

Katliamci, işkenceci polis ve askerlerin ensesindeyiz. Halklarımıza ve devrimcilere karşı işledikleri hiçbir suçu cezasız bırakmayacağız!

Kahrolsun Faşizm!

İşkenceci Katillerden Hesap Soracağız!

Tek Yol Birleşik Devrim!

HBDH Murat Ördekçi Milisleri