HBDH Nagihan Akarsel Milisleri: “Torbalı’da Sabotaj Eylemi Düzenledik”

Torbalı’da Sabotaj Eylemi Düzenledik

Düşman hain, düşman gaddar! Doğrudan ve iyilikten yana olan her şeyi yok etmek için sinsice saldırıyor. Kadınların özgürlüğü, faşist devletin en büyük korkusu. Bu yüzden alçakça suikast yapmaktan çekinmiyor. Süleymaniye’de kadın özgürlük mücadelesinin öncülerinden Nagihan Akarsel’i korkakça ve alçakça katlediyor.

Bu bir savaş. Acımasız bir savaş. Faşist devlet tüm emekçileri, halkları esir almak için, sindirmek için bütün gücüyle saldırıyor. Bu savaşa karşı halklarımız ancak devrimci zor yöntemleriyle kazanabilir. Düşmanın askeri, siyasi ve ekonomik tüm birimleri devrimci şiddet eylemlerinin hedefidir. Her yerde düşmana irili ufaklı, ama sürekli darbeler vurarak onu yenebiliriz ve yeneceğiz!

HBDH Nagihan Akarsel Milisleri olarak bu katliamcı devletin Süleymaniye’deki suikast haberini duyar duymaz harekete geçtik. İzmir Torbalı’daki bir kağıt fabrikasına sabotaj eylemi düzenledik. 4 Ekim günü öğle saatlerinde İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Yedi Eylül Mahallesi’ndeki kağıt fabrikası milislerimiz tarafından ateşe verildi.

Kahrolsun kadın düşmanı faşist düzen!

Faşizmi yıkacağız, özgürlüğü kazanacağız!

HBDH Nagihan Akarsel Milisleri