KBDH Aynur Yaşlı Milisleri: Bebek’te iki lüks yat imha edildi

 Bebek’te iki lüks yat imha edildi

14 Şubat 2021 günü 06:30 sularında İstanbul Beşiktaş Bebek sahilinde demirli iki lüks yat KBDH Aynur Yaşlı milislerimizce özel bir teknik kullanılarak imha edilmiştir.

Dağlarda gerilla, şehirlerde milis güçlerimizin görkemli eylemleri karşısında çaresiz kalan, yaşadığı Gare hezimeti ile fütursuzca halklara saldıran AKP-MHP faşist iktidarı için yolun sonu görünüyor.

AKP-MHP faşist iktidarının yanında duran hiç kimse farklı bir son hayali kurmasın. Açlık, yoksulluk, sömürgecilik çemberine aldıkları işçileri, kadınları, gençleri, Kürt’leri, Alevi’leri ezen bu kan emici faşist kuşatmayı kıracağız. Huzur içerisinde saltanatlarını sürdüreceklerini zannedenler, lüks yatlarında uyuyabileceğini düşünenler bulundukları limandan demir alamayacaklar. Milis güçlerimiz her yerde faşist iktidarı, ortaklarını ve destekleyenleri hedef alacaktır.

Devrimci seferberlik kapsamında artarak devam eden bu eylemlerimizle Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan üzerinde gelişen 15 Şubat Uluslararası komplosuna “Güneşimizi Karartamazsınız” eylemlerinin kararlılığından aldığımız güç ile karanlığı aydınlatan ateşten eylemler olarak Komployu- Tecriti, sömürgeciliği, sömürüyü, faşizmi tarihin çöplüğüne göndermeden, durmayacağız.

Eylemimiz 2006 yılında Antalya’da bedenini ateşe vererek özgürlük çağrısı olan Aynur Yaşlı anısına gerçekleştirilmiştir. Bu özgürlük çağrısında kadınların birleşik direnişi ile cevap olacak; tecridi kıracağız, faşizmi yıkacağız!

KBDH Aynur Yaşlı Milisleri